Rainwater’ın ürünlerini yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz. 4 şubemize servis hizmetlerinden ve üründen memnunuz, hiçbir sorun yaşamadık. Düzenli olarak bakımları yapılıyor, çok lezzetli ve sağlıklı su elde ediyoruz. Büyük bir tasarruf sağlıyor bu arıtma aygıtları.

Bülent Sezer EROL

Uzay Pastaneleri İdari İşler Müdürü

İlk olarak Big Mamma’s Korupark şubemizde kullandığımız Rainwater su arıtma cihazlarımızı daha sonradan açtığımız üç şubemizde de kullanıyoruz. İstanbul Kozzy şubemizde de duyduğumuz memnuniyetten dolayı aynı sistemi kurmaya karar verdik. Servis ve hizmetten çok memnunuz. Teşekkürler.

Nihat YILDIZ

Big Mamma’s

Satın aldığım üründen ve teknik servisten memnunum. Ürünü bana tanıtan Onur Şensöz Bey’in yaklaşımı ve yardımcı olmak konusunda ki istekliliği için teşekkür ederim.

Aykut CİMİLLİ

Cimak Petrol LTD. ŞTİ.

Akyapak Makine Metal Bölme Delme Kesme Makineleri ve Kaynak çizimleri ile 5 kıtada 82 ülkeye ihracat yapan Bursa’nın en köklü üreticilerindendir. Toplamda 3200 m2 kapalı alanda 400 kişilik kadrosuyla Türkiye’de ve Dünya’ya teknolojimizle şekil vermekteyiz. Dört yılı aşkın süredir işletmemizde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini güvenle kullanmaktayız. Rainwater’a firmamızın çözüm ortağı olduğu için çok teşekkür eder, kesinlikle tavsiye ederim.

Levent AKYAPAK

Akyapak Makine Genel Kurul Başkanı

AYaklaşık 1 yıldır otelimiz personel ünitelerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz. Üretilen su kalitesinden memnunuz. Rainwater ailesine Almira Otel olarak teşekkür ederiz.

Osman YİNANÇ

Almira Otel Teknik Müdürü

Özel Medicabil Hastanesi adına araştırma yaptığım su arıtma sistemleri firmaları arasından kurumsal ve işinde kaliteyi önemseyen tek firma Rainwater Su Sistemleri oldu. Yaklaşık 1 yıllık çalışma süresinde verilen hizmetten ve cihazların kalitesinden çok memnunuz. Ayrıca şirket satış temsilcisi Rıza Bey’in güzel yüzlü yaklaşımına da teşekkür etmek istiyorum.

Ahmet ÖZCAN

Özel Medicabil Hastanesi Satın Alma Sorumlusu

Rainwater’ı Rıza Bey sayesinde tanıdık. Yaklaşık 3 aydır kullanıyoruz, cihazlar hem çok şık hem de su kalitesini çok iyi buluyorum. Rainwater adına Rıza Bey’e teşekkürler.

M. Usta DİLMAÇ

Dörtçelik Çocuk Hastanesi Müdür Yardımcısı

Fabrikamızda Rainwater Su Arıtma Cihazı kullanmaktayız. Suyun kalitesi gayet güzel, olumlu tepkiler almaktayız. Rain ailesine teşekkürler…

Selda AYKIRA ERDOĞAN

Rudolf Duranen A.Ş.

Rainwater Cihazlarını yaklaşık 5 aydır hastanemizde kullanmaktayız. Kendimiz, çalışanlarımız ve misafirlerimiz suyun kalitesinden oldukça memnun kaldık ve olumlu geri dönüşler almaktayız. Rainwater çalışanlarına, özellikle güler yüzü ve içtenliğiyle bize yardımcı olan Rıza Bey’e teşekkürlerimi sunarım.

Cihat YEMİGÜN

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi İdari İşler Müdürü

Firmamızda çalışan sayısı 250 kişidir. Rainwater Merkezi Sistem Arıtma kullanmaya başladık. Ben ve çalışanlarımız çok memnunuz. Hazır aldığımız dulardan çok daha kaliteli su içiyoruz. Teşekkürler Rainwater.

ÖZTUĞ OTOMOTİV MAMÜLLERİ SAN.VE TİC.A.Ş

Uzun zamandır evimizde kullandığımız Rainwater Su Arıtma Sisteminden memnun olduğumuz için yeni açtığımız hastanenin tüm birimlerinde de tercihimiz Rainwater oldu. Her zaman sağlıklı, kötü koku ve tat içermeyen alkali su içme imkanı ile bizi tanıştırdığı için öncelikle satış temsilcisi arkadaşımız Serkan Bey’e ve tüm Rainwater çalışanlarına teşekkür ederiz.

Özlem CEYLAN

Ceylan İnternational Hospital

2500 kişilk kampüslerimizde Akın Bey ve ekibinin kaliteli, güvenilir hizmetini tecrübe ettik. Öğrencilerimize içimiz çok rahat bir şekilde Rainwater’ı sunduk. Herşey için teşekkür ederiz. Herşey ile süpersiniz. Satış sonrası verdiğiniz servis hizmeti ile de huzurlu bir çözüm ortağı kazanmış olduk.

O. ŞAHİNKAYA

Bursa Organize Sanayi Bölgesi olarak bütün birimlerimiz de kullanmaya başladığımız Rainwater Alkali Su Sebilleri sayesinde sağlıklı bir yaşama adım attığımızı düşünüyoruz. Son derece memnun olup, ekibinize ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi

Teşekkürler Rainwater, bizleri su ile tanıştırdın…

Serdar AYDIN

MARTUR

Sevgili Rainwater çalışanları, güzel ve ciddi çalışmalarınızın karşılığını her zaman almanızı diliyorum. Sizleri her daim en iyi şekilde anlatmaya devam edeceğiz. Özellikler Rıza Bey gibi çalışanlarınızla çalışmak bir ayrıcalık olsa gerek. Bunca yıllık yönetici olarak işine bu kadar bağlı olan birine ratlamadım. Keşke bu tür elemanlarla çalışabilme şansını herkes yakalayabilse, kendisini takdir ediyorum. Selam ve saygılarımla…

Ali Dönen DOĞRU

Özel Tan Okulları Genel Müdür Yardımcısı

Şirketimizde kullandığımız mevcut su arıtma sistemimizi Rainwater ile değiştirerek hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşıdık. Aldığımız hizmet ve ilgiden dolayı Rainwater’a teşekkürlerimizi sunarız. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle…

Serkan ATEŞMAN

ALAYAZ RESTAURANT

Kükürtlü Lions Klubü olarak sosyal sorumluluk projemize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Biliyoruz ki sizin gibi duyarlı firmalar ve kişiler sayesinde toplumlarımız daha çağdaş hale geliyor…

Hülya KARGAVUŞ

Kükürtlü Lions Klubü Başkanı

İşletmemizde Rainwater ile tanışıp berabar çalışma fırsatı bulduğumuz için son derece memnun oldum. Hizmet kalitesini ve ekip çalışmasına verdikleri değerden zaman gözetmeksizin verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

Erkan YEŞİL

MADO

İhsan Bey’in ve ekibinin yürüttüğü planlama ve disiplinli bir çalışma sonucunda Rainwater’ı okulumuzla tanıştırdık. Kalitenizi kutluyorum…

Eser SEZGİN

Çağdaş Öncü Okulları

Firmanızdan oldukça memnunuz, herkese tavsiye ederiz. Serkan Bey’in ilgi ve alakasından oldukça memnunuz. Teknik servis bakımlarında da aynı alakayı bekliyoruz…

Hasan KARAMAN

OTTOMAN BOYA A.Ş.

Firmamızda yaklaşık 2 yıldır ürünlerinizi kullanmaktayız. İlk günden beri hem servisinizden hem de satış ekibinden ve su kalitesinden çok memnunuz. Evimizde de aynı sistemi kullanmak için kısa sürede görüşme yapacağız.

DURMAZLAR

Satın Alma Bölümü

Coşkunöz Holding A.Ş. olarak tüm fabrikamızda 2017 yılında geçmiş olduğumuz arıtma su sisteminde Rainwater’ı tercih ettik. Yapılan özverili çalışma ve sistemlerin kalitesinden dolayı öncelikle Rainwater çalışanlarına akabinde bizi her konuda bilgilendiren ve yılmadan destek veren Onur Bilgiç Bey’e teşekkür ederiz.

Remzi GÜLER

Coşkunöz Holding

Coşkunöz Holding A.Ş. olarak tüm fabrikamızda 2017 yılında geçmiş olduğumuz arıtma su sisteminde Rainwater’ı tercih ettik. Yapılan özverili çalışma ve sistemlerin kalitesinden dolayı öncelikle Rainwater çalışanlarına akabinde bizi her konuda bilgilendiren ve yılmadan destek veren Onur Bilgiç Bey’e teşekkür ederiz.

Remzi GÜLER

Coşkunöz Holding

Özel Çakır Okulları olarak Rainwater Su Arıtma Cihazları kullanmaktayız. Rainwater firmasının vermiş olduğu sözleri gerçekleştirmesi ve servis bölümünün verdiği hizmetlerden çok memnun kaldık. Ayrıca servis personellerinin sabrına ve çalışma titizliklerine hayran kaldık. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

Cumhur AŞIK

Özel Çakır Okulları Müdür Yardımcısı

Alaçatı Muhallebicisi olarak firmamıza montajı yapılan su arıtma sisteminden müşterilerimiz ve ekip olarak çok memnunuz. Böyle güzel bir sistemi şehrimize ve ülkemize sunduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Ferit KÖMÜRCÜ

Alaçatı Muhallebicisi İşletme Sahibi

Uzun süredir firmamızda Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz ve su arıtma sistemi projesi oluşturduk. Bu işi bize anlatan Umut Bey’e, hızlı bir şekilde servis hizmeti veren personellerinize çok teşekkür ederim. Her gördüğüm insana tavsiye ediyorum. Şimdi de evlerimize taktırmak için çalışmalar yapıyoruz. Teşekkürler Rainwater, saygılarımlar…

Doğuş Oto Grubu

Firmanızdan satın aldığım su arıtma sisteminin montajı 05.06.2018 tarihinde personeliniz Ömer Yanık tarafından yapılmıştır. Firmanızı yaptığı işi iyi bilen, konusuna hakim ve müşteriyi iyi bilgilendiren elemanlarla çalıştığı için kutlarım. Müşteri ile muhattap olan elemanların kalitesi, firmanın kalitesini ve güvenilirliğini ortaya koyar. Teşekkürler…

Ali TURANLI

Simge Group

Vestel projesi Kafe Vesta olarak yaklaşık 8 aydır Rainwater Su Arıtma Sistemini kullanıyoruz. Çaylardan kahvelere, sıcak içeceklerden soğuk içeceklere kadar tüm ürünlerde kullandığımız arıtma sistemi gerçekten kaliteli ve lezzetli içecekelr yapmamızı sağlıyor. Bundan sonraki açılacak olan Kafe Vesta’larda da aynı sistemi kullanmayı düşünüyoruz. Teknik destek ve servis hizmetleri konularında kendilerine çok teşekkür ederim.

Yunus CANKIRMAZ

Kafe Vesta Beşiktaş Mağaza Müdürü

Yıllardır farklı markalardan su kullanan biri olarak dört aydır Rainwater Su Arıtıcısından su içmeye başladım. Yıllardır hijyen ve tedariği için su almakla gereksiz uğraştığımı şimdi fark ediyorum. Hem lezzetli hem de tadı dışarıdan alınan sulardan çok daha iyi. Teşekkürler Rainwater..

Levent TOSUN

İnallar Otomotiv Genel Müdürü

Sevgili Elif Hanım sayesinde işyerime çok güzel bir arıtma cihazı aldım ve bir çok kişiye referans olarak Elif Hanım’a yönlendirdim. Herkes memnun kaldı, başarılarınızın devamını dilerim.

Nazım ŞENTÜRK

Nazım Sürücü Kursu

Sitemize firmanızca kurulan su yumuşatma sistemi tamamlanmış ve devreye sokulmuştur. Umarım yakın zamanda tarafınızda kireç-yumuşatma testleri yapılarak kontrolleri gerçekleştirilir. Sistemin kurulmasında çalışan Serdal Altınkaynak ve Mustafa Erdoğan titiz ve başarılı çalışmalarından dolayı taktiri fazlasıyla hak ediyorlar. Şahsınızda kendilerine ve firmanıza çok teşekkür ederiz. Saygılarımla…

Kemal ULUDAĞ

Ay Lounge Site Yönetimi

Uzun süredir kullandığımız su arıtma sistemlerimizden oldukça memnun kaldık ve sonrasında oturduğumuz evlerimize de aynı sistemi kurduk. Suyun tadındaki ve berraklığındaki farkı bizim gibi müşterilerimizde fark ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Rainwater ailesine Emma Güzellik Salonu olarak teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını temenni ederiz.

Gündüz Şanlı

Emma Güzellik Salonu

Firmamızda çalışanlarımız artık gönül rahatlığıyla Rainwater sayesinde sularını tüketiyorlar. Hazır aldığımız sulardan daha kaliteli ve güvenilir. Teşekkür ederiz.

Nejdet AVCI

Adanas Turizm

Su ülkemizde en bol olan ama ne yazık ki içerken içine şüpheler düşüren bir hale geldi. Arıtma cihazı takmanın alışma safhını geçtikten sonra ne kadar doğru bir iş yapmışım diyorsunuz. Akın Akbaş’a teşekkürler…

Mehmet Ali İNAN

Olay Medya

Çeşitli su markalarının servis araçlarını gördükçe Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etmemizde ne kadar isabetli bir seçim yaptığımızı daha iyi anlıyorum. Evimde de aynı sistem var. Olay Medya olarak da yaklaşık 350 personelimizde bu sistemin arıttığı suyu tüketmekte. Kısacası çok memnunuz.

İsmail ÖZTAT

Genel Müdür Yardımcısı

Bursa’da çıcukluğuma ait en güzel anılarımdan biri musluktan kana kana içtiğim mis gibi lezzetli, soğuk Uludağ suyuydu. Ne yazık ki gelişen sanayi, büyüyen kent, kirlenen doğa bu imkanları elimizden aldı. Şehirlerde sağlıklı ve lezzetli su içmek lüks olmuşken Rainwater sayesinde bu tatla tekrar buluştum. Rainwater firmasına, çalışan ekibine en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Ben o anlarda kalan keyifle buluşturdukları, bu tadı bilmeyen oğluma bu keyfi tattırdıkları için ve özellikle Ercan Bey’e ilgisi, güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederim.

İlke KAHRAMAN

Yeşil Bursa Eczanesi

Firmamızda çalışanlarımız artık gönül rahatlığıyla Rainwater sayesinde sularını tüketiyorlar. Hazır aldığımız sulardan daha kaliteli ve güvenilir. Teşekkür ederiz.

Nejdet AVCI

Adanas Turizm

İki yıl önce hayatımıza giren Rainwater ile hayat çok güzel. Çocukluğumda çeşmeden kana kana içtiğimiz suyu yıllar sonra tekrar içtim. Bana bunu yeniden yaşatan kardeşime teşekkür ediyorum. Tüm dostlarıma sunduğum bu güzellikten çevremde çok memnun kaldı. Ben evimde ve işyerimde kullanıyorum. Memnuniyetimi her ortamda paylaşıyorum. Bana yardımcı olan arkadaşa ve firmaya başarılarının devamını diliyorum. Bizler Sütiş ailesi olarak doğru ürün ve hizmetten yanayız.

Şükrü ÇEKMİŞOĞLU

SÜTİŞ

Korayspor olarak bizde kurumsal markaların tercihi Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz. Kaliteli ve sağlıklı bir su için Rainwater’ı tercih ettik.

Korayspor

Cihazı yeni kullanmaya başladık fakat daha önce kullanmadığımız için pişman olduk. Suyun kalitsi ve tadı çok iyi, herkese tavsiye ediyorum.

İsmail BİTER

İşletmeci

3 sene önce su arıtma cihazını Korupark AVM şubenizden Aysun Hanım’dan aldık ve gerçekten çok çok çok memnunuz. Cihazımızı Almanya’ya taşınırken de yanımızda götürdük. Sevgilerimizle…

Pervin KARTAL

Bugün gerçekleştirilen kurulum için Oğuzhan Özçelik Bey’e teşekkürler.Kendisi ilgili bir şekilde kurulumu gerçekleştirirken gerekli bilgileri bizlere aktardı.Kurulum ve destek ile ilgili puanlarımı 10 üzerinden aşağıdaki gibi sıralıyorum;

– Temizlik ve Çevre Hassasiyeti : 9,5 / 10

– Süre : 9,0 / 10

– Verilen randevu saatine uyum : 9,5 / 10

– Genel hal ve tutum : 9,5 / 10

– Konulara hakimiyet : 9,0 / 10

Buğra ALBAYRAK

Değerli kurum yöneticileri ürün tanıtımını yapan görevli elemanınız Salih Çetin isimli kişi son derece başarılı insan ilişkilerini yönetiyorç Sempatik ve olumlu enerjisini bize yansıtıyor. Kendisini göreve alan sizleri tebrik ediyorum ve işlerinizde başarılar diliyorum.

Öğ. Gör. Dr. Sıdıka PARLAK

Rainwater’a ailemize sunduğu sağlıklı ürünler için teşekkür ederim. Ürünlerin kalitesi ve uzun yıllar kullanılabilirliği biz tüketiciler için oldukça güzel.

Betül ACEMOĞLU

Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyorum ve çok memnun kaldım. İlgililere çok teşekkür ederim.

Ayşen DOĞAN

Su arıtma cihazınızı hem kışlık evimde hem de yazlık evimde 2 yıla yakın zamandır kullanıyorum. Suyun lezzeti inanılmaz güzel, birçok arkadaşıma da tavsiye ediyorum.

Fatma KALEŞ

Hekim

Arıtma sisteminden memnunum. Çocuğuma içiriyorum, ishal vb. hastalıklar oluşmadı. Suyun tadı yumuşak, su firmalarıyla uğraşma dersim bitti, memnunum.

Dilek DOĞAN BAŞ

Hekim

Bu mükemmel ürünü bizlerle buluşturduğunuz için çok teşekkür ederim.

M. ILMAN

Çok değerli Rainwater ailesinin tanışmamızdan ve evimizdeki sistemimizi kurduktan sonraki destekleri ve kaliteli suyla buluşmamızı sağlamaları bizim için büyük şans ve mutluluktur. Bundan sonraki ev ve iş yerlerimizde de Rainwater Sistemlerini kurmayı planlamaktayız. Hepinize başarılar ve mutluluklar dilerim.

OP. DR. Murat ERDEMİR

Bir yılı aşkın süredir su arıtma cihazınızı memnuniyetle kullanmaktayım. Cihazınızı öncelikle tanıtımda gördüm. Tanıtım esnasında 3 saat gibi bir sürede bitmek bilmez sorularımıza güleryüzlü ve samimi tavırlarıyla cevap vermekten çekinmeyen, aklımızdaki soru işaretlerini cevapsız bırakmayan ve satış sonrası dönemlerde de telefonlarımızı güleryüzle açıp yanıtlayan Onur Şensöz kardeşime en içten dileklerimi sunarım.

Hamit KOZAN

Pembe Mavi Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi olarak Rainwater Arıtma Sistemlerini yaklaşık 1 aydır içme suyu olarak kullanıyoruz. Hastalarımız ve personellerimizden olumlu tepkiler aldıkç Gerek su kalitesi, gerek su maliyetlerimizin düşmesi açısından kullanmayı düşünen tüm kurum ve kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

Nazmiye KOCAAĞA

İşletme Müdürü

Evimde kullanmış olduğum arıtma cihazları ile ilgili bu yazıyı yazmamı istemiştiniz. Sadece şunu söyleyebilirim;  “Mükemmel” bu tabii ki de sadece cihazın başarısı değil. Aynı zamanda teknik servisin iş birliği, güler yüzü, satışta görev alan ve diğer arkadaşların emeğidir. Teşekkürler.

Hakan HACIBEYOĞLU

İçmimar

Rainwater Su Arıtma Sisteminden oldukça memnunuz, güvenle kullanıyoruz. Herkese tavsiye ederim.

Semra ULUSOY

Diş Hekimi

Keşke daha önce Rainwater kullanmaya başlasaymışız. Yıllar sonra suyun tadını almaya başladık, çok doğru bir karar vermişiz. Bize Rainwater’ı tanıttığı için Volkan Bayraktar Bey’e teşekkür ediyoruz.

Başak BURGAZLIOĞLU

1 senedir Rainwater Su Arıtma Cihazınızı kullanıyorum ve çok memnun kaldık. Teşekkür eder, hayırlı müşteriler dileriz.

Rasim SERİM

Aysun Hanım’ın güleryüzlülüğü ile almaya ikna olduğumuz ”RAİNWATER” ile 4 aydır beraberiz. İçimi kolay, yumuşak bir su ve en önemlisi ”SAĞLIKLI”.

Ender BEY

Rainwater Su Arıtma Sistemlerinden gayet memnunuz. Teşekkürler.

Tuba BAŞGÜL

Ben sadece mağaza müdürü Onur Bey için yazmak istiyorum. Kendisi satış, ilgi ve alaka yönünden mükemmel bir insandır.

Mesut YÜKSEL

Emniyet Görevlisi

Hem içme suyunda hemde genel arıtmada 2 yıldır Rainwater kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

Nagehan YILDIRIM

Rainwater su arıtma sistemini yaklaşık 10 senedir işyerimde kullanıyorum ve çok memnunum. Servis anlamında da oldukça başarılı ve ilgili bir firma kendilerine çok teşekkür ederim.

Yıldıray ŞAHİN

Rainwater’ı 2 yıldır kullanıyoruz. Hayatımızda verdiğimiz en isabetli karar oldu, çok memnunuz. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Duygu ÖZLER

Bir hafta önce su arıtma cihazı taktırdık. Meğer suyun tadı varmış, üstelik hem sağlıklı hem lezzetli. İmkanı olan herkese öneriyorum. Çok kısa sürede hazır sulara göre kendini amorti eden harika bir teknoloji.

Bünyamin BAYSAN

Sevgili Rainwater ailesi sayesinde ailemle sağlıklı bir şekilde, güvenerek su içmekteyiz. Başta stand görevlileri olmak üzere arkadaşların sıcak, samimi ve ilgili yaklaşımları bizi çok mutlu etti. İhsan Bey ve montaj için gelen arkadaşımız sanki ailemizin bir parçası oldu ve aynı anda üç cihaz almamıza neden oldu. Herkese tavsiye eder, herşey için teşekkür ederim.

Müge ŞABAN

İki senedir Rainwater arıtma kullanıyorum ve çok memnunum. İlginiz için teşekkürler.

Elif SERBEST

Ürünü daha yeni almamıza rağmen çok memnun kaldık, uzun yıllar kullanacağız. Tanıdıklarımıza tavsiye ediyoruz.Herşey için teşekkür ederiz. Rainwater ailesine dahil olduğumuz için memnunuz.

Bilgin ŞENTÜRK

Servis hizmetleri numarasını aradığımızda telefonu açan bayan ile satış sonrası teknik servis için gelen Ayhan Bey’den memnun kaldık. En iyi hizmeti ve çözümleri sundular bana. Kendilerine buradan teşekkür etmek isterim.

Ahmet Barış IŞITAN

2 yıldır kullanıyorum, çocuklarımın böyle sağlıklı su tüketiyor olması içimi rahatlatıyor.

Şaziye BERİL

Bugün evimizde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tanıtıp, genel arıtma ve tezgah altı arıtma sistemlerini satan Rıza Eriğin kardeşimize çok teşekkürler. Böyle bir çalışanınız olduğu için çok şanslısınız. Ürünleri gönül rahatlığıyla aldık, saygılar…

Timuçin KANTAR

Rainwater’dan arıtma cihazı aldım ve sağolsun arkadaşlar çok ilgilendiler. Yaklaşık 8 aydır evimizde kullanıyoruz. Özellikle Aysun Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Enes YAPICI

Rainwater’ı iki senedir kullanmaktayız ve çok memnunuz. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

Emel YEŞİL

Bir buçuk yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

Mine YEŞİLYURT

Rainwater Su Arıtma Cihazıyla tanışana kadar yıllardır iyi bildiğimiz damacana suları tükettik. Yaklaşık 3 aydır bu cihazı kullanıyorum ve çok memnunum. Çevremdeki herkese şiddetle öneriyorum. Teşekkürler Rainwater ailesi…

Murat KASAP

Su leziz, su hayat hemde ab-ı hayat, yaşama destek. İyi ki varsın Rainwater…

A. AYDOĞDU

Firmanızdan 2 yıl önce almış olduğumuz arıtma cihazımızdan çok çok memnun kaldık. Yıllık bakımlarımızı düzenli yaptırıyoruz. Bize verilen servis hizmetinden ve geri dönüşümlerimizden çok memnunuz. Tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza sizi tavsiye ediyoruz.

Meltem ÜNAL

Oğlumun doğumundan sonra herşeyi en ince detayına kadar inceler olduk. Yaptığımız en iyi tercih oldu Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etmek. İçimiz rahat, dışarı çıkarken bile yanımıza suyumuzu alıp çıkıyoruz. İyi ki varsınız. Teknoloji iyi niyetle birleşince alkışı hak eder. Biz ailecek sizi ve çalışmalarınızı alkışlıyoruz.

Emine ÖZCAN

Rainwater ailesinde olmaktan çok memnunum. Suyun içimi ve kalitesi mükemmel. İlk başta soğuk davranmıştım ama keşke daha önce tanışsaydım. Alkali suyu herkese tavsiye ederim. Fiyatları hiç düşünmeyin, sağlıklı ve kaliteli su içimi gerçekten değer…

Mustafa YAVRU

Ürününüzü yaklaşık 8 aydır kullanıyorum ve 8 aydır su içtiğimi yeni anladım. Ürününüzden çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

Eda ŞEN

Evime taktırmış olduğum Rainwater Su Arıtma Cihazımdan son derece memnunum. Basınçla ilgili bir sorunum oldu ve servis gelip kısa sürede çözdü. Korupark AVM stand çalışanlarından Aysun Hanım ve Elif Hanım’ın güleryüzlü tutumundan ve ürün bilgisinin tam olmasından memnun kaldım.

Suzan EREN

Firmanızdan daha önce alışveriş yapmıştım ve almış olduğum yataktan çok memnun kalmıştım. Şimdi ise Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanmaya başladım. Gerçekten geç kalınmış ürün olduğunu düşünüyorum. Şuan kullanıyorum ve çok memnunum. Ürünün satışından teknik servisine kadar tüm aşamalarından gayet memnun kaldım. Kesinlikle profesyonel bir ekibiniz var. Özellikle satış sorumlunuz Sümeyye Hanım’ın ürünlerle ilgili ve işine olan ilgisini es geçmem mümkün değil. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ürünü herkese tavsiye edeceğim.

Sezer ÜÇÜNCÜ

Kasım 2013’te almış olduğum Su Arıtma Sisteminden çok memnunum ve bu yüzden herkese öneriyorum. Önerdiğim kişiler tarafından da alanlar oldu. Ayrıca bize bu ürünün tanıtımı yaparak almamızı sağlayan İhsan Kantarcı’ya teşekkür ediyoruz.

Sami LEVİ

Dün akşam Ayhan Bey tarafından montajımız yapıldı ve daha suyu tatmamamıza rağmen eşim ve ben çok mutlu olduk. Ayhan Bey’in temizliği ve montaj süresi boyunca işleyişi görülmeye değerdi. Eşim estetisyen ve şu anda bir eczanede çalışıyor. Sizden bahsettiğimde etrafındaki olumsuz söylemler sebebiyle olaya soğuk bakıyordu ve akıllı bir yatırım olmadığını düşünüyordu. Kararı vermek bana kalmıştı, satışı yapan Onur Bey’in donanımlı bilgisi işimi kolaylaştırdı ve Ayhan Bey’de finali yaptı. Firmanıza yakışan bir ekibe sahipsiniz, umarım böyle kaliteli personellerle uzun vadede çalışırsınız. Verdiğim karardan dolayı şuan ki düşüncelerimin değişmemesi ve sorun yaşamamak dileğiyle…

Timur ELVEREN

Ben ve ailem yıllardır Rainwater Su Arıtma Cihazı kullanıyoruz, damacanalardan kurtulduk. Firmanıza ve bu ürünü bize temin eden Pınar Şensöz’e sonsuz teşekkürler.

Aykut OCAK

Hizmet kaliteniz ve arıtma cihazımızdan memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Melek BALACA CİVELEK

15 senedir Rainwater Su Arıtma cihazını kullanıyorum, son derece memnunum. Bütün tanıdıklarıma, eşime, dostuma tavsiye ediyorum.

Fevzi ÇAKMAK

Yaklaşık iki aydır Rainwater Su Arıtma Sistemini kullanmaktayız. Hayatımızda sağladığı kolaylık memnuniyet verici, düşünen herkese tavsiye ederim.

Meliha BARIŞIK

Şirketinizden almış olduğum tezgah altı Rainwater Su Arıtma Sisteminden çok memnunum. Bu ürünü bize tanıtıp, öneren ve almamıza vesile olan Münevver Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Serdar ÇABUK

Rainwater su arıtma cihazından çok memnunum. Hizmet ve kalite anlamında süper bir firmasınız, teşekkürler.

Ersin GÖKDAĞ

Rainwater sistemi olan su filtre sisteminden memnun olduğumu ifade etmek istiyorum. Ayrıca firmanızın ilgisini özellikle Burcu Güler’in yakın ilgi ve takipçiliğine teşekkür ettiğimi bilmenizi istiyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Hüseyin SANPUR

08.02.2019 Cuma günü evimizde Rainwater Su Arıtma Cihazı montajı yapıldı ve biz evde yoktuk. Montaja gelen teknisyen arkadaş(Sanıyorum adı Mehmet Deniz’di. Formda öyle yazıyordu.) ile sadece telefonda görüştük. Dolabımıza çöp kutumuz ile tak arka arkaya yerleşemediği için dolabımız tamamen iptal olacaktı ve bize diğer eşyalarımız içni yer kalmayacaktı. Teknisyen arkadaş telefonda ne kadar mutsuz olacağımızı anladı sanırım. Başta olmaz demiş olsa da sonrasında ne yapıp edip tankı yerleştirmeyi başarmış. Ayrıca arıtma bataryasına en uygun yeri seçmek konusunda da bizi nazikçe uyararak yardımcı oldu. Teknisyen arkadaşın pozitif ve yardımsever yaklaşımından çok memnun kaldık bilmenizi isterim.

Murat AYHANER

Satış sorumlusu olarak bizimle ilgilenen ve ürün hakkında verdiği bilgilerle müşteri olarak bizleri doğru yönlendirdiğini düşündüğümüz Pınar Işık hanımefendiden çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Ürünü yeni kullanmaya başladık, şu aşamada herhangi bir şikayetimiz bulunmuyor.

Esar Nuri ARSLAN

Tam 1 yıl önce, Aysun Torlular vesilesiyle Rainwater ile tanıştık aile olarak. Susuzluğumuzu giderdi ve devamında Rainwater kullanma konusunda bizleri ikna etti. Bir bardak su ile ikna olduk nihayetinde. İyi ki de ikna olmuşuz, çok memnunuz. Teşekkürler…

Emir AKIN

Rainwater Su Arıtıcıdan çok memnunum. Tavsiye edenlere ve tüm şirket çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Sevim ARSLAN

2 senedir Rainwater kullanıyorum ve çok memnunum. Servis hizmeti de kaliteli, herhangi bir sorun karşısında sorun hemen gideriliyor. Herkese tavsiye ederim.

Nurdan TANDOĞAN

Yaklaşık 2 aydır Rainwater Su Arıtma Sistemini kullanmaktayız. Hayatımıza sağladığı kolaylık memnuniyet verici, düşünen herkese tavsiye ederiz.

Meliha BARIŞIK

Rainwater kullanıcısı olarak Rıza Bey’e beni bu güzel ürünle tanıştırdığı için teşekkür ederim. Gerek üründen gerek suyundan fazlasıyla memnunum. Eşime dostuma tavsiye ettim ve 5. bağlantıyı gerçekleştirdim. Teşekkürler Rainwater…

Emel SÖZÜGÜZEL

Rainwater Su Arıtma Cihazını aldıktan sonra damacanalardan içtiğimiz suların hem lezzeti hemde hijyeni konusunda ne kadar hata etiğimizi anladık. Rainwater’a teşekkürler…

Bahar KUMTEPE

Yaklaşık altı aydır ürününüzü kullanmaktayım. Çok memnun kaldığımı ve diğer arkadaşlarıma da tavsiye ettiğimi bilmenizi isterim. Ayrıca bu süreçte benimle yakından ilgilenen Büşra Hanım’a çok teşekkür ederim, sevgilerimi sunarım. Teşekkürler Rainwater, teşekkürler Büşra Hanım.

Handan İNCE- Güvenlik

Bursa’ya İstanbul’dan taşındık. Burada çoğunlukla çeşmeden su içiliyor ancak suyu arıtmadan içebileceğimizi düşünemedik. Bu sebeple araştırarak Rainwater Arıtma Cihazı taktırmaya karar verdik. Gönül rahatlığı ile suyumuzu ek para ödemeden içebiliyoruz. Montaj esnasında göstermiş olduğumuz nezaket, güleryüz ve alaka için teşekkür ederiz.

Duygu DEMİR

Merhaba bugün su arıtma cihazım takıldı. Serdal Altınkaynak Bey işini çok iyi yaptı, çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hasan TEKDEMİR

Biz fabrikamızda Rainwater Sistemlerini tercih ettik ve suyun kalitesi gerçekten arttı. Artık ev için de düşünüyorum.

Sezer PAMUKÇU

Alkali su diyince akla Rainwater’dan başkası gelmiyor. Dünyanın en iyi içme suyu kalitesini bir an önce evinize konuk edin. Teşekkürler Rainwater.

Selda YILDIZOĞLU

Rainwater Arıtma Cihazı sayesinde daha fazla su tüketir oldum. İnsan için su tüketimi çok önemlidir. Rainwater Arıtma Cihazını herkese tavisye ederim. Alışınca diğer sulardan farkını çok iyi anlıyorsunuz.

Sevil YILMAZ

Sağlıklı ve enerjik bir hayat yaşamak için Rainwater’a ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Beni Rainwater ile tanıştırdığı için Aysun Hanım’a sevgi ve selamlarımı yolluyorum.

Murat KIVANÇ

İki senedir kullanıyorum. Çevremde de kullanan komşularım ve akrabalarım var. Bugüne dek memnun olmayanına rastlamadım. Kullanmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Samet BARUT

İki senedir kullanıyorum. Çevremde de kullanan komşularım ve akrabalarım var. Bugüne dek memnun olmayanına rastlamadım. Kullanmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Samet BARUT

Evimizde önceden kullandığımız arıtma cihazından memnun değildik. Rainwater’a ulaştık, gelip sistemi incelediker ve gerekli değişiklikleri yaptılar. Şuan yeni cihazımızdan çok memnunuz. İçimi çok rahat ve yumuşak bir suya kavuştuk, çok teşekkürler.

Duygu DEMİR

Tavsiyedir… 3 yıldır kullanıyrum ve birçok ailenin de almasına vesile olduk. Üzerinde bir ürüne rastlamadım. Aldığınızda iyi ki almışım dersiniz.

Esra ZEYBEL

Kaliteli ve kansersiz yaşam için alkali suyun önemi tartışılamaz. Evde bu imkanı sunan Rainwater’a teşekkürler.

Berna G.

Mehmet Deniz isimli arkadaşımız bugün montajımızı yaptı ve gayet güzel bir şekilde sistemi kurdu ve gitti. Daha önce de birçok yerden servis geldi ama böyle bir arkadaşla ilk defa karşılaşıyorum. Çok teşekkürler.

Zeki DEDECAN

Su arıtma cihazını hem evimde hem de iş yerimde yıllardır kullanıyorum. Suyun tadını, berraklığını, hijyenik olmasını, firmanın hizmet kalitesini çok beğeniyorum. Kullanımı son derece pratik ve kaliteli su elde etmenin keyfini yaşıyorum Sağlık ve kolaylık için tavsiye ederim.

Nazlı İlkay YILMAZLAR

Bugün montajımız yapıldı teşekkürler. Montaja gelen arkadaştan çok memnun kaldım.

Nurgül DURUCAN

Rainwater kullanmaya başlayalı 1 yıl oldu, farkını daha ilk kullanımdan anlayabilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra çeşmeden su içemeyeceksiniz. Suyun gerçek lezzetini alma imkanınız oluyor. Herkese tavsiye ediyorum, Rainwater’a teşekkürler.

B. AKDENİZ